26 Mart 2015 Perşembe

NİŞANIM ay dur vazgeçtim "istemede ne giydim postu:)"ya siz ne ponçik şeylersiniz , ay siz beni çok mu özlediniz, ay ben sizi yeeeriiğğm yerriğğmmm <3 kalp kalp.

yazar burada şizofreniyle kol kola gezmenin keyfini yaşıyor hahahah

Ya tamam ya tamam beni özlediğiniz beni gördüğünüz falan yok biliyorum. neyse konumuz bu değil bir masal anlatıyordum ben, yarım kalmıştı devam edicem müsade ederseniz.

yazar burada kuğul olmanın tadını çıkarıyor hahahah :D

TARİH : 02 temmuz

heytt be yıl dönümü gelmiş neredeyse.

anlatıcam şey bir: nişan hikayesi ona göre lütfen evde kalan kızlar okumasın :D şaka şaka Rabbim herkesin gönlüne göre versin ve kalbinin prensini çok aratmadan karşsına çıkarsın. dinimiz amin. :D

alışverişi her dişi gibi her türk kadını gibi ve tabiki her blogger gibi çok seven bi insanım. hayatımda ilk defa alışverişten pofffff dediğim offf dediğim zaman nişan zamanım oldu. oruç oruç beynim burnumdan kaldırımlara aktı gitti vallah. kaç adet saten görünümlü naylon gecelik elledim inceledim bilmiyorum.

yaşadığımız şehirde imkanlar kısıtlı ; biz oruç ; zamanda az olunca istediğim şeyleri bulmam sıkıntı oldu. sonra dedim amaaağn gönüller bir olsun sen istediklerini bulamazsın kızım türevlerini al geç.  öylece aldım alacaklarımı ama beynimin bir kısmı hala şehrin kaldırımlarında akışkan bir şekilde duruyor biliyorum. ahahahah tübe tübe.

blog için vaktim olmadığı için ayrıntılı fotograf çekmemişim o yüzden üzgünüm:(
istemeden bir kare paylaşmassam içimde kalır:)
TUNİK : MİNEL AŞK
EŞARP : İPEKEVİ
PANTOLON : KOTON

Nişan alışverişiydi nişan elbisesiydi derken istemede ne giyeceğimi hiç düşünmediğimi farkettim. İsteme olduktan 1 hafta sonraya nişan tarihi koyulmuştu. Benim beyin direk nişana odaklanmış hahaha :) sonrasında bu minel aşk tuniği internetten satın aldım ; ekru rengi tuniği mint yeşili eşarp ve pantolonla kombilemeyi tercih ettim.

model üstündeki hali :)satıştan kalkmış ama aldığım site : Ala Tesettür

bu da beeendeki hali :)(tabiki bende daha güzel durdu)
Ben gold metal kemerle kombinlemiştim tuniği, bence çok güzel oldu daha sonra bu şekilde günlük hayatta da severek kullandım.

Bu arada conciklerim bu post çok uzun oldu adeta kapasitemi aştım :) o yüzden nişan kıyafetimi bir sonraki postta paylaşmaya karar verdim. Uff tamam tamam çok merak ettiniz biliyorum. Az bekleyin anacımdı:)

see you later blögdaşlarım *-* 

sizi seviyor ben.

yazar burada türkçenin kafasını koparıp attı.hahahHiç yorum yok:

Yorum Gönder